Skip to content

BAŞKANDAN MESAJ...
Pazartesi, 10 Mayıs 2010 09:26

Güzel Köyümün Güzel İnsanları!

Bozoğlu Köyü Sosyal Kültürel Yardımlaşma ve Dayanışma Derneğini kurmuş bulunmaktayız. Öncelikle Derneğimizin kuruluşunda emeği geçen başta yönetim kurulu arkadaşlarım olmak üzere ve siz değerli köylülerime teşekkür eder, şükranlarımı sunarım…

 

 

 

Sevgili Dostlar;

Bu gün çeşitli sebeplerle babasından anasından atasından ve en önemlisi doğup büyüdüğü topraklardan ayrılarak gurbete çıkmak zorunda kalan yüzü aşkın aile var İstanbul’da.

Bizim amacımız gayretimiz birbirini seven acısıyla üzülen sevinci ile sevinen, derdiyle dertlenen birbirine sahip çıkan birbirini gözeten kollayan bir araya getirmek ve onları kaynaştırmaktır. İnşallah bunu da hep birlikte başaracağız.

 

Sevgili Dostlar;

Bu güne kadar güzel köyümüz ve insanlarımız için bireysel olarak yapamadığımız birçok şeyi Derneğimiz sayesinde el ele omuz omuza vererek birlikte gerçekleştireceğiz. Bu bağlamda derneğimiz sayesinde resmi bir kimlik kazanan www.bozoglukoyu.com sitemiz hizmetine kaldığı yerden yenilenmiş yüzüyle devam etmeye başlamıştır.

Sizlerden isteğim odur ki! Çocuklarımızın geleceği için köyümüzün ve insanlarımızın daha mutlu olması için bu oluşuma maddi ve manevi sahip çıkmanızdır.

Hepinizi saygı ve sevgi ile selamlar Derneğimizin güzel köyümüze ve güzel insanlarına hayırlar getirmesini temenni ederim…

 

 

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

Reklam
Reklam

Duyuru

Derneğimiz

Derneğimiz üye kayıtları devam etmektedir. Lütfen bizimle iletişime geçiniz...

Sosyal Meyda ile Giriş:

Powered by OneAll Social Login

Üye GirişiOnline Üyeler

Şu anda 35 ziyaretçi çevrimiçi